Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Pławnica - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Dojazdowa

Szczytna(Pławnica + 23 km)

3 800 000 zł1 250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 723 m²

Odkryj niezwykłą okazję - Tajemniczy Ogród, nowoczesny kompleks gastronomiczno-hotelowy położony w sercu Gór Stołowych, u podnóża majestatycznego Szczytnika, z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duszniki-Zdrój

Zieleniec,Duszniki-Zdrój(Pławnica + 25 km)

999 000 zł875 m² 1 141,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duszniki-Zdrój ulica Wojska Polskiego 19. Obiekt hotelowo-pensjonatowy, w centrum strefy uzdrowiskowej znanego kurortu leczniczo-wypoczynkowego (300 m od pijalni wód mineralnych). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rzeczka

Rzeczka(Pławnica + 46 km)

990 000 zł330 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek hotelowo - noclegowy/ - dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej 330,40 metrów kwadrat., kubaturze wynoszącej 831 metrów sześciennych, o dachu wielospadowym krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Polanica-Zdrój(Pławnica + 19 km)

2 900 000 zł588,51 m² 4 927,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny butikowy obiekt turystyczny, zlokalizowany w Polanicy Zdrój, mieście słynącym z ugruntowanej pozycji wśród sudeckich uzdrowisk i jednocześnie będącym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka(Pławnica + 4 km)

1 190 000 zł607 m² 1 960,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w Bystrzycy Kłodzkiej, przy ul. Kłodzkiej 10. Obiekt posiada bardzo dobry dostęp komunikacyjny bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój(Pławnica + 25 km)

2 190 000 zł380 m² 5 763,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:955 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc7897 Kategoria: hotel-pensjinat Lokalizacja: duszniki Zdrój Powierzchnia użytkowa: 380m2 Powierzchnia działki: 955m2 opis Na sprzedaż przepięknie położony dochodowy pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów(Pławnica + 50 km)

320 000 zł457,58 m² 699,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt hala/magazyn o powierzchni ok. 460 m , posadowiony na działce 747 m . Nieruchomość daje szerokie możliwości adaptacji zarówno pod magazyn, lekką.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kłodzko

Leszczyny,Kłodzko(Pławnica + 17 km)

3 000 000 zł1 680,40 m² 1 785,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt produkcyjno-magazynowy położony w Leszczynie, kłodzku tuż przy drodze krajowej nr S-8. W sąsiedztwie centrum Galerii Twarda, zakładów produkcyjnych, magazynów i w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów(Pławnica + 50 km)

5 500 000 zł722,28 m² 7 614,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: julia Kowalska tel:   Otoczenie nieruchomości: - okolica willowa - 750 m do Rynku - w okolicy tereny zielone, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duszniki-Zdrój

Zieleniec,Duszniki-Zdrój(Pławnica + 25 km)

11 750 000 zł2 847 m² 4 127,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat Biały Potok to wyjątkowe miejsce, położone w malowniczej otulinie starodrzewia, tuż przy głównym trakcie Zieleńca. Jego architektura nawiązuje do tradycji sudeckiej, doskonale.